Supla lew-01

zdmiki
Posts: 4
Joined: Thu Dec 07, 2023 7:21 am

Post

Chtěl bych se zeptat na tomto fóru jestli by mi někdo poradil jak spárovat tento monitoring wi-fi 16 a lev 01 s telefonem zkoušel jsem to a neukazuje mi to žádné hodnoty jsem i zaregistrovaný byl by tak někdo ochotný děkuji
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Projděte si znovu průvodce přidáním a dejte sem screenshot posledního kroku, kde je shrnutí.
zdmiki
Posts: 4
Joined: Thu Dec 07, 2023 7:21 am

Post

Asi jsem to udělal správně ale na hlavním panelu mi to vůbec neukazuje žádné čísla a ani kolik to má odběr
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
zdmiki
Posts: 4
Joined: Thu Dec 07, 2023 7:21 am

Post

Při dokončení ok jsem to potvrdil a naběhlo to na hlavní stránku tam by se mělo objevit právě to měření ale neobjeví se mi tam vůbec nic tak nevím v čem dělám chybu
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Bliká LED neustále? Funguje síť v pásmu 2,4 GHz? Jaké šifrování máte povolené? Je LEW v dosahu WiFi?
zdmiki
Posts: 4
Joined: Thu Dec 07, 2023 7:21 am

Post

V dosahu wi-fi ho mám a v tom šifrování se nevyznám jestli je povolené nebo není ale když to všechno udělám tak ten měřič problikává CO dvě sekundy zapne vypne zapne vypne jako dioda, podle návodu by měl svítit souvislé
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Zařízení má potíže s připojením k routeru přes Wi-Fi. Zkuste zapnout hotspot v telefonu a připojit se k němu jako test.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Můžete také zkontrolovat, zda router filtruje MAC adresy a zda firewall blokuje odchozí provoz na portu TCP 2016.

Return to “Obecná diskuse”