Přijepojení Wifi Mew-01

Maybe
Posts: 3
Joined: Mon Jul 25, 2022 8:02 am

Post

Dobrý den, přes veškerou snahu se mi nedaří připojit zařízení k Wifi. Ať již manuálně nebo automaticky. V automatickém připojení přes aplikaci mi to stále píše, že byl překročen čas pro připojení Wifi. V manuálním připojení se mi formulář uloží, ale zařízení stále bliká (není připojeno k Wifi). Nemáte s tím někdo zkušenost? Jak jste problém vyřešili? Všem děkuju za případnou radu.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Všechna pole formuláře jsou povinná. Vynechali jste libovolné pole, proto kontrolka LED neustále bliká. Nezapomeňte vybrat "Firmware Update" na "YES" pro ruční konfiguraci.

Pokud jde o automatickou konfiguraci, níže je odkaz na řešení. Použij Google Translate.

viewtopic.php?t=9613
Maybe
Posts: 3
Joined: Mon Jul 25, 2022 8:02 am

Post

Děkuji. Co se má tedy do formuláře pro manuální nastavení vložit? Automatické připojování mám vždy nastavené.
Supla.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

E-mailová adresa a adresa serveru. Přihlaste se na cloud.supla.org a klikněte na logo. Zde si můžete přečíst adresu serveru.
Maybe
Posts: 3
Joined: Mon Jul 25, 2022 8:02 am

Post

Už funguje, děkuju za pomoc
Jgeez
Posts: 5
Joined: Sat Oct 22, 2022 6:38 am

Post

Mám stejný problém, nemohu se připojit do Wi-Fi. Aplikace SUPLA mi nabízí pouze nastavení Wi-Fi, ale vůbec nikde nemohu najít tu tabulku jakou máte na fotu. Můžete mi někdo poradit?
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Připojte se k síti vysílané MEW. Poté otevřete http://192.168.4.1
Jgeez
Posts: 5
Joined: Sat Oct 22, 2022 6:38 am

Post

Připojil jsem se přes adresu 192.168.4.1 a dostal se na tabulku, nastavil vše správně. Bohužel zařízení píše že nenalezl moji wifi síť. Heslo i název sítě jsem kontroloval několikrát. Nemůže být problém s rozsahem sítě? Domácí zařízení mám v rozsahu 192.168.1.1-100 . Nelze někde změnit adresu MEW01? Nebo kde může být problém? Nechápu, proč v zařízení nelze přímo vybrat na kterou wifi síť se má připojit? Toto je opravdu urputný boj, mám chuť zařízení vrátit a vybrat jiného výrobce..
Jgeez
Posts: 5
Joined: Sat Oct 22, 2022 6:38 am

Post

Vytvořil jsem novou SSID pro hosty, asi na pátý pokus jsem dokázal zařízení přihlásit,na webu jej vidím avšak v aplikaci se nezobrazuje.
zamel.PNG
zamel.PNG
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Promiň, ale nerozumím. [Google Translate]

Return to “Obecná diskuse”