[A] Wersja 24.03.01

User avatar
byniom
Posts: 641
Joined: Sat Jan 07, 2017 1:17 pm

Post

lesny8 wrote: Wed Mar 27, 2024 9:18 pm
mipolansk wrote: Wed Mar 27, 2024 8:10 pm
byniom wrote: Wed Mar 27, 2024 8:04 pm Myślałem że w telefonie będę miał wyłączony tryb ciemny a supla będzie się automatycznie mi przełączać ale chyba tak się nie da.
A na jakiej podstawie miałaby się automatycznie przełączyć w ciemny? Wg schematu godzin, czy wschód/zachód słońca czy jak? :)
Daj palca to chwycą rękę, aż do łokcia :lol:

Ustawienia trybu ciemnego działają prawidłowo 👍

Nie wiem czy wszyscy to kumają, więc napiszę:
Tak - oznacza tryb ciemny zawsze włączony
Nie - oznacza tryb ciemny zawsze wyłączony
Auto - oznacza automatyczne przełączanie trybu ciemnego w zależności od tego co mamy ustawione w systemie
Teraz wszystko jasne :)
mipolansk
Posts: 242
Joined: Fri Dec 11, 2020 8:40 pm

Post

mdi87 wrote: Wed Mar 27, 2024 9:01 pm W trybie ciemnym kiedy urzadzenie jest wyłączone ramki ikony są białe a kiedy włączone ikona wraca do oryginału. Zaznaczyłem to na pierwszych dwóch screenach. Co za tym idzie, no ostatnim screenie zaznaczyłem akurat gniazdko sp111 które jest włączone cały czas dla pomiaru i powiadomień. Nie wygląda to za dobrze bo ikona jest czarna, więc może idzie to jeszcze dopracować.
Te ikonki nie wyglądają jak nasze ikonki tylko coś Twojego. Tak jak pisał pzygmunt, możliwość dodawania ikon dla trybu ciemnego w cloud pojawi się trochę później.
mipolansk
Posts: 242
Joined: Fri Dec 11, 2020 8:40 pm

Post

myxhir wrote: Wed Mar 27, 2024 4:52 pm Mi dalej zostały domyślne ikonki w widgetach i to też jakoś losowo, część ma domyślna (filizanka) a część ma z clouda. Wyłączenie trybu ciemnego nic nie zmienia
Jak klikniesz to powinna się przeładować i załadować prawidłową ikonkę.
User avatar
myxhir
Posts: 361
Joined: Thu Jan 07, 2021 12:16 pm
Location: Skórzewo, Poznań

Post

mipolansk wrote: Thu Mar 28, 2024 7:20 am
myxhir wrote: Wed Mar 27, 2024 4:52 pm Mi dalej zostały domyślne ikonki w widgetach i to też jakoś losowo, część ma domyślna (filizanka) a część ma z clouda. Wyłączenie trybu ciemnego nic nie zmienia
Jak klikniesz to powinna się przeładować i załadować prawidłową ikonkę.
Tak się nie dzieje też o tym myslalem, wyłączenie trybu ciemnego i kliknięcie w widgeta również nie przeladowuje ikony cały czas są domyslne
mipolansk
Posts: 242
Joined: Fri Dec 11, 2020 8:40 pm

Post

myxhir wrote: Thu Mar 28, 2024 7:33 am Tak się nie dzieje też o tym myslalem, wyłączenie trybu ciemnego i kliknięcie w widgeta również nie przeladowuje ikony cały czas są domyslne
A widżety masz z jednego profilu, czy z różnych?
User avatar
myxhir
Posts: 361
Joined: Thu Jan 07, 2021 12:16 pm
Location: Skórzewo, Poznań

Post

mipolansk wrote: Thu Mar 28, 2024 7:46 am
myxhir wrote: Thu Mar 28, 2024 7:33 am Tak się nie dzieje też o tym myslalem, wyłączenie trybu ciemnego i kliknięcie w widgeta również nie przeladowuje ikony cały czas są domyslne
A widżety masz z jednego profilu, czy z różnych?
jeden profil, co ciekawe kilka ikon jest dobrze tzn 3 podwójne i 2 pojedyncze maja poprawne ikony a pozostale 14 domyslne
mipolansk
Posts: 242
Joined: Fri Dec 11, 2020 8:40 pm

Post

myxhir wrote: Thu Mar 28, 2024 9:09 am jeden profil, co ciekawe kilka ikon jest dobrze tzn 3 podwójne i 2 pojedyncze maja poprawne ikony a pozostale 14 domyslne
A możesz jeden taki widżet z nieprawidłową ikoną testowo usunąć i dodać ponownie? Ciekawi mnie czy to coś zmieni.
Gitman
Posts: 495
Joined: Sat Nov 05, 2022 7:52 am
Location: Bielawa

Post

U mnie to samo, usunięcie nic nie daje. Podczas dodawania widgetu (widget sceny jeśli to ma znaczenie) już w oknie jego konfiguracji widnieje domyślna filiżanka niż ta co jest w claud.
mipolansk
Posts: 242
Joined: Fri Dec 11, 2020 8:40 pm

Post

Gitman wrote: Thu Mar 28, 2024 10:12 am U mnie to samo, usunięcie nic nie daje. Podczas dodawania widgetu (widget sceny jeśli to ma znaczenie) już w oknie jego konfiguracji widnieje domyślna filiżanka niż ta co jest w claud.
A sprawdźcie teraz: https://drive.google.com/file/d/1YnklLO ... sp=sharing
User avatar
myxhir
Posts: 361
Joined: Thu Jan 07, 2021 12:16 pm
Location: Skórzewo, Poznań

Post

mipolansk wrote: Thu Mar 28, 2024 12:05 pm
Gitman wrote: Thu Mar 28, 2024 10:12 am U mnie to samo, usunięcie nic nie daje. Podczas dodawania widgetu (widget sceny jeśli to ma znaczenie) już w oknie jego konfiguracji widnieje domyślna filiżanka niż ta co jest w claud.
A sprawdźcie teraz: https://drive.google.com/file/d/1YnklLO ... sp=sharing
pomogło, wszystkie załadowały swoje ikony ;)

Return to “Android”