GUI-Generic Builder (online)

bigthomas
Posty: 234
Rejestracja: pn sie 12, 2019 3:35 pm

Czy myśleliście o uruchomieniu wersji demo GG umieszczonej na stronie?
Użytkownik mógłby sprawdzić przed wgraniem na urządzenie funkcjonalności/ustawienia.
miko1282
Posty: 538
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:15 pm
Lokalizacja: Brodnica

Była by możliwość aby kanał analogowy miał historię ?
Leszekbialy
Posty: 98
Rejestracja: pt kwie 06, 2018 9:29 pm

To po stronie Clouda musi być zrealizowane.
miko1282
Posty: 538
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:15 pm
Lokalizacja: Brodnica

Leszekbialy pisze: ndz lis 07, 2021 12:34 pm To po stronie Clouda musi być zrealizowane.
Ale to jest kanał wilgotność, a gdy mam urządzenie termometr bądź termometr-wilgotnosc to ta historia jest dostępna
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

miko1282 pisze: ndz lis 07, 2021 12:37 pm
Leszekbialy pisze: ndz lis 07, 2021 12:34 pm To po stronie Clouda musi być zrealizowane.
Ale to jest kanał wilgotność, a gdy mam urządzenie termometr bądź termometr-wilgotnosc to ta historia jest dostępna
Co nie zmienia faktu, że ani GUI-Generic, ani tym bardziej Builder nie mają na to najmniejszego wpływu. To musi wspierać Cloud.
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Juszczaczek1
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 08, 2020 3:41 pm

Adamo28 pisze: czw lis 04, 2021 7:41 pm Tworzysz wirtualny przekaźnik załączany z przycisku (twoja krańcówka) w przekaźniku ustawiasz pushover
A jak mam krańcówkę bramy garażowej to już te gpio nie mogę ustawić jako przycisk , da się wtedy mieć pushover tej krańcówki?
Adamo28
Posty: 138
Rejestracja: ndz lis 08, 2020 2:54 pm

Jeśli masz jeszcze jakieś wolne gpio to zmostkuj je i użyj tego drugiego jako przycisk...
Wiesiek
Posty: 70
Rejestracja: śr sie 12, 2020 4:51 am
Lokalizacja: Bochnia

cześc
Mam 2 pytania .
1. Czyt tak ma byc ze w przypadku właczonego expandera nie bedzie powiadomien pushover ? Tekst wpisany jako powiadomienie znika po zapisie .
2. W danych do Pushower tam gdzie token to wpisuję api token , ggdzie user to user key , tak ? Bo powiadomien nie mam .
Coś zle robię ?
RomanG
Posty: 231
Rejestracja: wt lip 21, 2020 7:35 am

Wiesiek pisze: wt lis 09, 2021 7:15 pm cześc
Mam 2 pytania .
1. Czyt tak ma byc ze w przypadku właczonego expandera nie bedzie powiadomien pushover ? Tekst wpisany jako powiadomienie znika po zapisie .
2. W danych do Pushower tam gdzie token to wpisuję api token , ggdzie user to user key , tak ? Bo powiadomien nie mam .
Coś zle robię ?
ad1; Firmware: SuplaDevice GUI-Generic v4.2.15. z testowego generatora nie mogę również zapisać tekstu powiadomienia - znika po zapisie, Firmware: SuplaDevice GUI-Generic v2.2.22 z oficjalnego generatora z przed kilku m-cy pushower działa, ale strasznie muli działanie tego kanału, więc go wyłączyłem,

ad2; dobrze wpisujesz, ale nie działa, bo wcześniej nie zapisało tekstu
Wygeneruj soft na oficjalnym builderze i popróbuj. Jak pisałem, na v2.2.22 u mnie działa.
Wiesiek
Posty: 70
Rejestracja: śr sie 12, 2020 4:51 am
Lokalizacja: Bochnia

RomanG pisze: śr lis 10, 2021 8:04 pm
Wiesiek pisze: wt lis 09, 2021 7:15 pm cześc
Mam 2 pytania .
1. Czyt tak ma byc ze w przypadku właczonego expandera nie bedzie powiadomien pushover ? Tekst wpisany jako powiadomienie znika po zapisie .
2. W danych do Pushower tam gdzie token to wpisuję api token , ggdzie user to user key , tak ? Bo powiadomien nie mam .
Coś zle robię ?
ad1; Firmware: SuplaDevice GUI-Generic v4.2.15. z testowego generatora nie mogę również zapisać tekstu powiadomienia - znika po zapisie, Firmware: SuplaDevice GUI-Generic v2.2.22 z oficjalnego generatora z przed kilku m-cy pushower działa, ale strasznie muli działanie tego kanału, więc go wyłączyłem,

ad2; dobrze wpisujesz, ale nie działa, bo wcześniej nie zapisało tekstu
Wygeneruj soft na oficjalnym builderze i popróbuj. Jak pisałem, na v2.2.22 u mnie działa.
Wygenerowałem jeszcze raz .Przy trzech przekaźnikach pushover zadziałał kila razy. Potem moduł się zawiesił i cisza .Nawet do trybu konfig nie chciał wejśc. Dopiero pomogło ponowne wgranie softu.
Zablokowany

Wróć do „GUI Generic”