Soonoff Dual R2 Supla jak zesetować ?

lenek5
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 19, 2022 8:00 pm

Witam jesten nowy mam problem z sparowaniem dual r2 w supli miałem w trybie parowania niby się połaczyło i mruga ale nie tak jak podczas paroawnia jak zresetować do tybu parowania bo przytrzymanie 10s nie działa oraz 5 i 10 szybko terz nie jak to zresetować ?Pozrawiam
lenek5
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 19, 2022 8:00 pm

Dziekuje za pocone odpowiedzi
krzychunh
Posty: 32
Rejestracja: pn lip 12, 2021 6:23 am

Może problem tkwi w tym, że wgrywając suple ustawiłeś sieć wifi na sztywno w ustawieniach supli Sonoff. I aby ją skonfigurować musisz się do tej samej sieci zalogować co była w konfiguracji. Ja tak miałem po wgraniu i przy próbie parowania musiała być ta sama sieć co przy konfiguracji.
lenek5
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 19, 2022 8:00 pm

jest problem bo nie jest widoczy chciałem zresetować z urządzenia ale przyciskiem nie da się Prosze o Pomoc ?
local
Posty: 489
Rejestracja: pn sty 27, 2020 11:33 am

Chodzi o sieć do której miał Sonoff się podłączyć a nie sieć w trybie konfiguracji "SUPLA-...".
Wejdź na router, sprawdź jaki adres IP otrzymał sonoff i przez niego spróbuj go zresetować.
Lub spróbuj utworzyć punkt dostępu na telefonie z danymi zapisanymi na sonoff tak aby się podłączył.
Jaki soft jest wgrany ? W ostateczności to wystarczy wgrać ponownie soft.
4xShelly 1, Shelly 1L, 2xShelly 2.5, Sonoff T3, 2xSonoff Basic R2, 4xNeo 16A
Awatar użytkownika
adik300i
Posty: 41
Rejestracja: pn paź 25, 2021 4:49 pm
Lokalizacja: Opolskie

Jeżeli połączył się z Twoją siecią to sprawdź na routerze adres IP urządzenia, wpisz go w przeglądarkę i wejdziesz w tryb config. Jak wgrałeś GuiGeneric to powinno zadziałać.
lenek5
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 19, 2022 8:00 pm

Jest problem bo śie nie połączył ? Czy istnieje możiwość ustawienia w tryb parowania z samego urządzenia bez programu ?
Awatar użytkownika
adik300i
Posty: 41
Rejestracja: pn paź 25, 2021 4:49 pm
Lokalizacja: Opolskie

Czy urządzenie rozsyła swoją sieć wifi czy nie? Sprawdź w cloud czy urządzenie jest dodane, włącz rejestrację urządzeń w cloud.
lenek5
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 19, 2022 8:00 pm

Nie nie jest widoczna .A czy można zworką restartować w środku po roskreceniu ?
Awatar użytkownika
adik300i
Posty: 41
Rejestracja: pn paź 25, 2021 4:49 pm
Lokalizacja: Opolskie

lenek5 pisze: czw sty 20, 2022 1:10 pm Nie nie jest widoczna .A czy można zworką restartować w środku po roskreceniu ?
W tryb config wejdziesz zwierajac gpio0 do masy. Spróbuj na nowo wgrać soft.Nie wiem jaki soft masz wgrany? Jesli nie rozsyła swojej sieci wifi to sprawdź w routerze czy jest połączony z twoją siecią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”