Licznik impulsów z datą i godziną.

161kk01@gmail.com
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 15, 2021 7:02 pm

Czy jest oprogramowanie supla które będzie zliczało impulsy i zapisywało to na serwer z dodaną godziną i datą. Z urządzenia wemos d1 lub jakiś esp8266?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Licznik impulsów
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Licznik impulsów zapisuje stan co 10 min, więc z taką dokładnością można mieć czas zapisany
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

+ MQTT + HA + historia i mamy wykresy ze stanem chyba nawet co 30 sekund
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
161kk01@gmail.com
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 15, 2021 7:02 pm

Potrzebuje użyć tego do skrzynki na listy lub i też do dzwonka bramkowego aby zapisywało godzinę i datę naruszenia poszczególnych miejsc. Mam tak zrobione w Ewelink poprzez czujnik okienny zamiast kontaktronu dałem mikrostyk. Mam naruszenie z godzina minuta i sekunda oraz powiadomieniu pushup. Licznik impulsów liw1 chyba nie zda egzaminu
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

161kk01@gmail.com pisze: wt cze 22, 2021 1:34 pm Potrzebuje użyć tego do skrzynki na listy lub i też do dzwonka bramkowego aby zapisywało godzinę i datę naruszenia poszczególnych miejsc. Mam tak zrobione w Ewelink poprzez czujnik okienny zamiast kontaktronu dałem mikrostyk. Mam naruszenie z godzina minuta i sekunda oraz powiadomieniu pushup. Licznik impulsów liw1 chyba nie zda egzaminu
Przerost formy nad treścią. Ja taki "rejestr" mam w historii HA.
dziennikBramy.jpg
dziennikBramy.jpg (34.5 KiB) Przejrzano 902 razy
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Zibi
Posty: 614
Rejestracja: śr lip 31, 2019 9:20 am
Lokalizacja: Białogard

161kk01@gmail.com pisze: wt cze 22, 2021 1:34 pm Potrzebuje użyć tego do skrzynki na listy lub i też do dzwonka bramkowego aby zapisywało godzinę i datę naruszenia poszczególnych miejsc. Mam tak zrobione w Ewelink poprzez czujnik okienny zamiast kontaktronu dałem mikrostyk. Mam naruszenie z godzina minuta i sekunda oraz powiadomieniu pushup. Licznik impulsów liw1 chyba nie zda egzaminu
Przecież możesz użyć pushover dodatkowo masz powiadomienie na tel o otwarciu bramy czy jak masz list w skrzynce i w aplikacji push masz datę i dokładną godz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”