Amazon Alexa

gbcolin
Posty: 121
Rejestracja: śr cze 12, 2019 4:13 pm

Padły mi wszystkie rutyny. Co u Was z Alexą? Czy często się to zdarza?
Nie atakuję projektu Supli ;)
gbcolin
Posty: 121
Rejestracja: śr cze 12, 2019 4:13 pm

W razie czego pewnie problem padł już dawno temu wyłaczyć skill supli w alexie i ponownie dodać. Rutyny zostają.
Nie atakuję projektu Supli ;)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

gbcolin pisze: czw lut 27, 2020 9:52 pm Padły mi wszystkie rutyny. Co u Was z Alexą? Czy często się to zdarza?
To nie jest „u nas”. Odłącz i ponownie podłącz konto.
gbcolin
Posty: 121
Rejestracja: śr cze 12, 2019 4:13 pm

Pisząc u Was nie miałem na mysli serwera czy czego kolwiek związanego z suplą. Miałem namyśli alexę u innych jej użytkowników czy ten problem się powtarza. Mam jeszcze wrażenie że pisząc cokolwiek na tym forum, ktoś coś wyłapuje spina dupę i zaraz robi się problem.
Nie atakuję projektu Supli ;)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wiele osób traktuje emocjonalnie ten projekt... szczególnie ja więc musisz na to wziąć poprawkę ;)
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

gbcolin pisze: czw lut 27, 2020 9:52 pm Padły mi wszystkie rutyny. Co u Was z Alexą? Czy często się to zdarza?
Do czasu jak Alexa mi działała to miałem tak dość często niestety.
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

A ja nie... raz był problem u kumpla, ale po 3 dniach samo się naprawiło... ogólnie działa to bardzo stabilnie...
jak to się mówi... u mnie działa :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gbcolin
Posty: 121
Rejestracja: śr cze 12, 2019 4:13 pm

Spoko. Pzygmunt jestem nastawiony pokojowo mimo Twojego srogiego tonu czasami. Napisałem to bo tak na mnie naskoczyłeś zaczynając od oświadczeń sonoffow gate. Luz blues.
Nie atakuję projektu Supli ;)
gbcolin
Posty: 121
Rejestracja: śr cze 12, 2019 4:13 pm

Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale w alexie można wykorzystać nie tylko głosowe ale i textowe notyfikacje odnośnie kontaktronów co ma równierz zastosowanie w smartwatchach. Będą równierz odczyty notyfikacje temperatury. Do przemyslenia mają i w pracach eventy typy światło zapala światło (Rutyny nie grupy). Podsunąłem kilka swoich pomysłów logiki działania rutyn i innych. Support szybko odpowiada.
W tym momencie gdyby nie alarm temp. Kotła C.O. Automate byłby całkowitą przeszłością :p
Nie atakuję projektu Supli ;)
Awatar użytkownika
akszyn
Posty: 180
Rejestracja: śr maja 22, 2019 2:40 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Wiadomo kiedy będzie można sterować drzwiami, bramy czy coś tego typu głosowo przez asystenta Amazonu ?
Supla na pokładzie wemosa D1 mini z relay shield (gate Zybiego)z DS18B20 + sonoff basic (domyślny soft) + broadlink RM mini 3 + Philips hue white z bridge v1 + LoraTap (RF 433) z kinetycznym przełącznikiem + ai-speaker Dev1 i Dev3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Amazon Alexa”