Centralne sterowanie rolet

Sterownik rolet
szym3k
Posty: 268
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:32 am

Serwer lokalny i będzie działać 😉
Sebek74
Posty: 54
Rejestracja: śr gru 23, 2020 1:23 pm

Witam

Ja też mam takie przyciski przygotowane przez sterowanie centralne i pewnie też dokupię moduł RNW-01 jak się pojawi. Pytanie tylko czy takie sterowanie centralne dziś ma jeszcze sens. Posiadając opcję harmonogramów gdzie każdą roletę możesz zaprogramować oddzielnie wydaje się to już teraz mocno opcjonalnie. Nikt chyba już nie zamyka rolet jak opuszcza dom (złodziej się domyśli że nikogo nie ma). Ja mam 23 rolety i aktualnie z suplą spiętych 10 najważniejszych (dokupuję sukcesywnie kolejne SRW-02m). Przycisków sterujących roletami używamy już sporadycznie. Głównie jak mi świeci słońce na monitor czy żeby przysłonić sofę aby nie płowiała. Rolety na parterze otwierają się jak wstaje słońce aby łapać ciepło i zamykają w okolicach zachodu. W sypialniach otwierają się razem z budzikiem (w tygodniu i w weekend inaczej) a zamykają także po zachodzie. Aha, mam skrót na telefonie do zasłaniania rolet w salonie i ustawiania świateł pod film. Może jestem mało wymagający ale mam wszystko co mi potrzeba w tej materii ;) Jak się pojawią akcje to pewnie coś będę dłubał przy grupach rolet w salonie.

pzdr
Sebek-74
7xSRW-02m, 4xROW-02, 1xROW-01
DIY MCP/I2C: 8 rolet + 16 świateł + 2xDS18B20
Satel Integra WRL-128 + obsługa prostej automatyki przez przekaźniki F&F
shoowtek
Posty: 18
Rejestracja: pt kwie 09, 2021 6:11 am

Witam,
Zakupiłem jednak cztery sztuki modułu SRW-02m i w jednym nie działa sterowanie przyciskami fizycznymi. Przez aplikację wszystko jest OK. Próbowałem juz wszystkich możliwych sposobów i nic. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna?
Czy moze warto jakoś zrestartować moduł?
Dzięki
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Sprawdź czy L pojawia się na wejściach jaknaciskasz przycisk.
shoowtek
Posty: 18
Rejestracja: pt kwie 09, 2021 6:11 am

pzygmunt pisze: czw lis 25, 2021 9:12 pm Sprawdź czy L pojawia się na wejściach jaknaciskasz przycisk.
Tak, na wszystkich WE w tym module.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Zamel będzie musiał interweniować.
shoowtek
Posty: 18
Rejestracja: pt kwie 09, 2021 6:11 am

Reklamować do sklepu czy bezpośrednio do producenta?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jutro Mirek F. się z Tobą skontaktuje w tej sprawie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SRW-01”